Rahatarkuse veebikonverents 2024


Kas mina juhin raha või juhib raha mind? See on küsimus, mida peaksime kõik endale tihedamini esitama. Oluline on meeles pidada, et tulevik on meie endi kätes ning otsuseid teeb igaüks ise. Raha tähendab vastutust ja meie ise vormime oma tuleviku. Ainuüksi raha omamine ei too vast kellelegi õnne, küll aga võib raha puudumine ja oskamatus sellega ringi käia tekitada muret ja stressi.

27. märtsil kell 12.00 - 14.30 toimub juba neljandat korda gümnasistidele ja põhikooli lõpuklassidele suunatud tipptasemel osalustasuta rahatarkuse veebikonverents „Kas mina juhin raha või juhib raha mind?“ 

Konverentsi avab oma ettevõtjana tegutsemise looga Bolti kaasasutaja Martin Villig. Esinejate hulgas astub üles investor ja rahatarkuse jagaja Raivo Hein, kes kõneleb investeerimise ABC-st.  Oma  suhtest rahaga ja rahaasjade korraldamisest räägib näitleja Elina Pähklimägi.

Paneelis arutavad edu aluseid ja ettevõtluse mõju finantskäitumisele mulluste edukate õpilasfirmade vedajad Karmo Liiv (Bikewise), Patrik Roostfeldt (ÕF PELA) ja Eliise Lehtsaar (ÕF Mossy). Sellest, kuidas suhtuda erinevatest allikatest pärinevasse infosse, kuidas kriitiliselt hinnata, mida tõsiselt võtta ja mida mitte ning nii ka pettuste ohvriks langemist vältida kõneleb ajakirjanik ja kommunikatsiooniekspert Raul Rebane. Üritust modereerib tuntud TikTokker ja rahatarkuse huviline Andreas Melts

Konverentsi lõpus saavad kõik osalejad panna oma rahaga seotud teadmised proovile veebiviktoriinis. Viktoriini parimad saavad Pangaliidult auhinnad, kaks parimat 13-15 aastast osalejat saavad võimaluse esindada Eestit üleeuroopalisel rahatarkuse viktoriinil 18-19. aprillil Brüsselis.

Konverentsil osalemiseks palume täita alloleva registreerimisvormi.

Email again:


Vaata järele:

Rahatarkuse veebikonverents 2023 "Kas mina juhin raha või juhib raha mind?"Rahatarkuse veebikonverents 2022 "Raha=vabadus?"Rahatarkuse veebikonverents 2021 "Kas raha annab vabaduse"